Yaşam

Cem Garipoğlu’nun ağabeyi ile fotoğraf çekimine tepki gösteren Nilperi Şahinkaya isyan etti: Kimlik isteyemem.

Münevver Karabulut’un katili Cem Garipoğlu’nun kardeşi Sakine Garipoğlu ile fotoğraf çektiren ve bu nedenle tepki çeken Nilperi Şahinkaya, dün akşam katıldığı dizinin galasında konuştu. “Bu benim son ifadem” diyen oyuncu, mesleği gereği herkesle fotoğraf çektirdiğini ve kimseden kimlik isteyemediğini söyleyerek isyan etti.

“SUSUMUMU KORUMAK ZOR OLDU, İDDİA ÇOK AĞIR”

Garipoğlu ile fotoğrafının basına sızdırılmasının ardından Şahinkaya, “Bir arkadaşımla yemeğe çıktık. O da arkadaşımın arkadaşıydı. O da geldi. Sakine ile orada tanıştım. Onun o olduğunu bile bilmiyordum. Sakine. Senden öğrendim” Şahinkaya günler sonra tekrar konuştu. Yaptığı açıklama nedeniyle tepki çektiğini söyleyen Şahinkaya, dün akşam katıldığı Magarsus dizisinin galasında yaşananları kınadı. İlk ifadesinde sakinliğini koruyamadığını belirten oyuncu, “Bu konuda kendimi sıcak bir şekilde ifade ettim. Yeterince anlatamadığımı söyleyenler oldu. O an sakinliğinizi korumanız çok zor. Bu öyle bir iddia ki çok ağır. Bu konu tekrar gündeme geldiği için çok kızdım.”

“BÖYLE BİR İDDİAYI FOTOĞRAF ÜZERİNDEN YAPMAK AKILLICA DEĞİL”

Hayatını açık bir şekilde sosyal medyada paylaştığını belirten oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yoksa aptalca bir linç kampanyası başlatıldığını söyleyince çok kızdım. 13 yıldır burada olduğum için öyle söyledim. 2010. 2011’den beri instagramım var çok şeffaf “Benim bir hayatım var. Benim bu aile ile tanıştığımı iddia etmek için 13 yılda bir fotoğraf dışında başka bir iddia daha olması gerekirdi. Kiminle gezdiğim belli. Bir fotoğraf üzerinden böyle bir iddiada bulunmak bana mantıklı gelmedi. O yüzden öyle dedim.”

“BANA KİMLİK İLE GELEN HERKESE SORAMAM”

“Biz oyuncuyuz. Bir sürü tanımadığımız insan geliyor. Sohbet ediyoruz, öyle bir yaşam tarzımız var ki. Bu yaşam tarzımda bana gelen kimseye soramam. Kimliğini soramam. Bu son sözüm.”

Kaynak: Snob Magazine / Ecem Altan – Magazine

sarkikaraagac-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu